Telefon: 606 656 370 | 502 506 801
DARMOWA DOSTAWA DO ZAMÓWIEŃ POWYŻEJ 250ZŁ
Kontakt: biuro@nagietki.pl

Nasza historia

Kosmetyki naturalne z nagietka

Opracowaliśmy je  z myślą o Kliencie poszukującym prawdziwych kosmetyków naturalnych. Są proste, a zarazem skuteczne.

         Wykorzystujemy własne zioła  z naszego  gospodarstwa ekologicznego. Dlatego  mamy pewność, że składniki czynne naszych kosmetyków posiadają najwyższe walory użytkowe.   Niższy koszt ich pozyskania pozwolił nam na swobodniejsze gospodarowanie nimi podczas budowania receptur.    Przeprowadzona analiza wykazała  szeroką obecność chemii w popularnych kosmetykach.    Jednocześnie  uświadomiła mnogość wielu stereotypów wykorzystywanych celem przekonywania konsumentów do kolejnych kosmetycznych nowości.

         Przystępując do pracy nad tradycyjnymi starymi recepturami ziołowymi na kremy z nagietkiem wiedzieliśmy, że tworzone przez nas kosmetyki ziołowe muszą być zdrowe i naturalne.

 

Kosmetyki ziołowe z nagietkiem

         W naszych kosmetykach nie ma  składników takich, jak parabeny, pochodne ropy naftowej, sztuczne barwniki czy agresywne konserwanty. Jest wielu  klientów, którzy wiedzą, że to skład,  a nie przekaz reklamowy i kosztowne opakowanie decydują o wartości kosmetyków.

         Proponujemy Państwu przyjazny, uniwersalny zestaw skutecznych, naturalnych ziołowych  kosmetyków, do których można się ot tak po prostu przyzwyczaić. Można je polubić i nie ma potrzeby zmieniać ich wsłuchując się w medialne kampanie reklamowe.

Kosmetyki ziołowe z nagietkiem

           Kosmetyki ziołowe Farmy Ziołowej „Nagietek” osobom młodym umożliwią zadbanie o swoją urodę, stosowane przez ludzi w średnim wieku opóźnią procesy starzenia, starszym przywrócą komfort odpowiednio natłuszczonej i nawilżonej skóry.

                                                       W  naszych  nagietkowych  kosmetykach  jest  siła  i  mądrość  natury.
                                                                   Jest  w  nich  nasza  pasja,  serce  i  radość  tworzenia.
                                                                                          Czarujemy  je  dla  Was !!!

Producent

Halina Wróżek Wrońska

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping