O firmieDrukuj

Farma Ziołowa "Nagietek" proponuje Państwu linię kosmetyków naturalnych na bazie nagietka i szarłatu.

Zostały one opracowane z myślą o Kliencie poszukującym kosmetyków naturalnych, prostych, a zarazem skutecznych. Mamy możliwość wykorzystywania ziół uprawianych w naszym gospodarstwie ekologicznym. Dzięki własnym ekologicznym produktom mamy pewność, że główne składniki czynne naszych kosmetyków posiadają najwyższe walory użytkowe. Jednocześnie niższy koszt ich pozyskania pozwolił nam na swobodniejsze gospodarowanie nimi podczas budowania receptur. Przeprowadzone konsultacje ukazały nam z jednej strony szeroką obecność chemii w popularnych kosmetykach, zaś z drugiej strony uświadomiły mnogość różnego rodzaju stereotypów wykorzystywanych celem przekonywania konsumentów do kolejnych kosmetycznych nowości. Przystępując do pracy nad tradycyjnymi starymi recepturami ziołowymi na kremy wiedzieliśmy, że to co staramy się tworzyć powinno być możliwie jak najbardziej naturalne.

Zrezygnowaliśmy więc z zastosowania składników takich, jak parabeny, pochodne ropy naftowej, sztuczne barwniki czy agresywne konserwanty. Jest niemała liczba klientów, którzy wiedzą, że to skład a nie przekaz reklamowy decyduje o obiektywnej wartości kosmetyków. Proponujemy Państwu przyjazny, uniwersalny zestaw skutecznych, naturalnych kosmetyków, do których można się ot tak po prostu przyzwyczaić, które można polubić i których nie ma potrzeby zmieniać wsłuchując się w medialne kampanie reklamowe.

Kosmetyki Farmy Ziołowej „Nagietek” pozwolą osobom młodym naturalnie zadbać o swoją urodę, zastosowane przez ludzi w średnim wieku opóźnią procesy starzenia, starszym przywrócą komfort odpowiednio natłuszczonej i nawilżonej skóry. W naszych kosmetykach jest siła i mądrość natury. Ich działanie jest, jak . Jest w nich również nasze serce i radość tworzenia.

 

Producent
Halina Wróżek Wrońska